Zalesie koło Warszawy mapa

Podobne podstrony
 
Wyświetlono posty znalezione dla słów: Zalesie koło Warszawy mapa
Temat: WAŻNE - II zlot VCP + IX Skutermania 2008 (zmiana miejsca)
UWAGA !!!
Z przyczyn od nas niezależnych, musimy zmienić miejsce zlotu.
Zlot odbędzie się w ZALESIU GÓRNYM koło Warszawy.

Wszystkie osoby, które dokonały rezerwacji miejsc w ośrodku w Iłży proszone są o rezygnacje z rezerwacji.
Jednocześnie prosimy o zarezerwowanie sobie miejsc noclegowych w Ośrodku Wypoczynkowym "WISŁA" w ZALESIU GÓRNYM, pod numerem telefonu: 022-7578770, powołując się na hasło: STARE SKUTERY.

Termin zlotu nie zmieni się i odbędzie się w dniach 12-14 IX 2008.

Ze względu na wyjątkowość sytuacji, bardzo prosimy o informowanie wszystkich znanych wam osób, które mogą być zainteresowane swoim uczestnictwem w zlocie, o zmianach.

http://mapy.google.pl/maps?f=q&hl=pl&geocode=&q=O%C5%9Brodek+Wypoczynkowy+%22Wis%C5%82a%22&sll=52.031539,21.050341&sspn=0.013571,0.038624&ie=UTF8&s=AARTsJofyXkjZ95Lr0WSBi92_wSz5D4L8Q&latlng=52031539,21050341,4492270045403053267&ei=iPW8SMnEH4WeoQPm3umaDg&sig2=Ni45rz7EiLRTGAqOqlqZcQ&cd=1

Wszystkich chętnych na wspólne spotkanie serdecznie zapraszamy i przepraszamy za zamieszanie z lokalizacja zlotu. Za rok będzie lepiej!Temat: IQue 3600-błąd oprogramowania systemowego czy GP Mapy?
Witam
1.Ostatnimi czasy gonilo mnie po Polsce i dla samego testowania mialem właczonego IQue'a. Trasę Gdańsk - Warszawa (droga nr 7) moge pokonac z zamknietymi oczyma, wiec jedynie od czasu do czasu slyszałem mało melodyjny głos "starej squaw" i tu nagle niespodzianka, w momencie gdy minąlem Płońsk GPS zglupiał. Przez następne kilkanascie kilometrów slyszalem co chwila jak squaw powtarza"Off Road, recalculation". Sytuacja nie była by irytujaca gdyby nie to, ze w dwa dni pozniej w tym samym miejscu zachowanie sie GPS-u bylo dokladnie takie samo, a za kolejne trzy dni ponownie .... "w koło Macieju".
Czy ktos mial podobny problem i czy jest jaksa mozliwosc wyjasnienia tego dziwnego zachowania?
2. Czy normalnym objawem jest, ze IQue błyskawicznie gubi sygnal z satelitów na normalnym choc zalesionym odcinku drogi nr 7 np w rejonie Olsztynka czy Ostródy (nadmieniam ze nie uzywalem anteny zewnętrznej)


Temat: Warszawa: propozycja dla cyklistów
Warszawiacy!!!

Lato w pełnej krasie, czas wyciągnąć rowery,
Zapraszam wszystkich dysponujących jednośladem na wycieczkę w okolice Warszawy, na dobry początek proponuję Lasy Chojnowskie (Park Krajobrazowy między Piasecznem, Konstancinem-Jeziorną a Górą Kalwarią). Jest to teren bardzo atrakcyjny pod względem krajobrazowym i rekreacyjnym – głównie tereny leśne, płaskie, czasem urozmaicone niewielkimi wzniesieniami pochodzenia wydmowego, z bagiennymi jeziorkami jak również doliną rzeki Jeziorki wraz z dopływami.
Sugerowany plan działania:
1. Wyruszamy w sobotę koło 11.00 (to nie są żarty !!!) pociągiem podmiejskim z dworca Warszawa Centralna do Piaseczna lub Zalesia Górnego (ok. 40 min. – cena biletu nie powinna przekroczyć 10 PLN, przewóz roweru darmowy),
2. Szlakami rowerowymi (jest ich kilka do wyboru) możemy pojeździć po parku zahaczając o Górki Szymona (bardzo ładny teren z łowiskami, jeziorkami, wydmami), Zimne Doły ( typowy teren rekreacyjny z wiatami, placem zabaw, miejscami na ognisko - można zrobić piknik – chrust jest podobno za darmo dostępny na miejscu), ścieżkę dydaktyczno-turystyczną (można poznać różne rodzaje drzew), ruiny zamku w Czersku (ale to już trochę za daleko, bo za Górą Kalwarią a musimy mieć czas i siły na powrót).
3. Do rozważenia opcja dla osób nie dysponujących rowerami: teren atrakcyjny także dla wycieczek pieszych !!! Takie osoby mogą wraz z rowerzystami przyjechać pociągiem do Zalesia i niezależnie od nich udać się na wycieczkę pieszą - chętni niech się zgłaszają !!!(postaram się załatwić jakąś mapę) – potem możemy się wszyscy razem zebrać (zroweryzowani i niezroweryzowani) na pikniku w Zimnych Dołach na umówioną godzinę lub na telefon.
4. Powrót – w rozsądnych godzinach jeszcze przed zapadnięciem zmroku: w zależności od sił lub chęci – albo pociągiem z Zalesia lub rowerami malowniczym szlakiem rezerwatów przyrody przez Obory, Konstancin, Powsin, Las Kabacki, do Ursynowa i Stacji Metra (ok. 30 km z Zimnych Dołów).
5. Warto zabrać: rower :wink: , coś do picia, może jakiś prowiant (jest podobno bar z przekąskami w Zimnych Dołach), coś przeciwdeszczowego, coś na komary (???) :wink: , aparat fotograficzny do fotografowania krajobrazów
6. Termin: sobota 1 lipca 2006.
Miejsce zbiórki: pod kasami Dworca Warszawa Śródmieście na peronie 3 (kierunek zachodni).
Czas zbiórki: godz. 10.20 (ja naprawdę nie żartuję), pociąg odjeżdża z Dworca Centralnego o godz. 10.51 (nie z Dw. Śródmieście bo jest remont tunelu średnicowego), w Piasecznie będzie o ok. 11.25, w Zalesiu o ok. 11.30. Ci którzy mieszkają w pobliżu trasy pociągu – mogą dosiąść się w trasie przy następujących stacjach: Warszawa – Wschodnia, Zachodnia, Rakowiec, Służewiec, Okęcie, Dawidy, Jeziorki, Nowa Iwiczna, Piaseczno (pociąg w kierunku Czachówka). Będziemy siedzieć w pierwszym wagonie, w samym czole pociągu, gdzie można wozić rowery.
Znak rozpoznawczy: ja z rowerem i białą kartką papieru.

Zapraszam, kilkoro chętnych już jest, więc wycieczka się odbedzie. Chętni niech się zgłaszają.

PS. Niestety nie będę w stanie zagwarantować ładnej pogody. Chętni proszeni są o zgłaszanie się do mnie i wysłanie mi na priv lub mail swojego numeru telefonu (jeśli nie posiadam takowego) na wypadek gdyby na skutek fatalnej aury trzeba było odwołać (lub przesunąć w czasie) wycieczkę w ostatniej chwili.

 
Copyright 2006 MySite. Designed by Web Page Templates